Субота, 17.11.2018, 18:50
 

65012 м.Одеса, вул.Троїцька, 25

тел.(048) 722-72-91

e-mail: OKEPGRB@i.ua

Ви увійшли як Гість | Група "Гості"
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Категорії розділу

Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

Студентська рада

Студентська рада

Однією із форм виховної роботи в коледжі є участь студентів у роботі Ради студентського самоврядування, яку очолює студентка Г.В. Остапюк.

          Рада студентського самоврядування проводить свою роботу за різними напрямками: залучає студентів до активної участі у громадському житті, проводить заходи щодо організації студентського дозвілля, сприяє впровадженню норм здорового способу життя, постійно здійснює контроль за відвідуванням та успішністю студентів.            Радою студентського самоврядування у 2009-2010 н.р. були проведені наступні масові заходи: «День туриста», «День святого Валентина», показова класна година «Чорнобильська трагедія». У травні 2011р. з ініціативи Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Міністерства охорони здоров’я, Одеської обласної державної адміністрації, Ради студентського самоврядування коледжу була проведена акція «Серце до серця», спрямована на надання допомоги дітям, хворим на цукровий діабет. В акції взяло участь 55 волонтерів від коледжу, силами яких було зібрано грошей на суму 11727грн. 70 коп. За загальною сумою зібраних коштів коледж зайняв ІІІ місце серед ВНЗ І-ІVр.а. Одеської області.

Раз на рік у коледжі проводиться День студентського самоврядування.

Виховний процес у коледжі характеризується тісною співпрацею педагогів з батьками студентів. Регулярно проводяться батьківські збори, своєчасно і систематично інформуються батьки  про успішність дітей, повідомляються про  порушення, скоєні їхніми дітьми. Робота з батьками знаходить відображення у планах виховної роботи кураторів груп, діяльності всього коледжу.

Особлива увага у діяльності всіх структурних підрозділів коледжу приділяється дітям-сиротам, дітям з неблагополучних сімей. З ними ведеться індивідуальна виховна робота з боку викладачів, адміністрації, студентів.

Коледж тісно співпрацює з органами міського самоврядування: Одеською міською радою, Приморською райадміністрацією м. Одеси.

Кожного року студенти коледжу беруть участь у заходах щодо вшанування ветеранів Великої Вітчизняної війни, які проводить Одеська міська рада, за що навчальний заклад неодноразово отримував подяки від міського голови.


Категорія: Мої статті | Додав: Оператор (23.09.2011)
Переглядів: 1486