Субота, 17.11.2018, 19:09
 

65012 м.Одеса, вул.Троїцька, 25

тел.(048) 722-72-91

e-mail: OKEPGRB@i.ua

Ви увійшли як Гість | Група "Гості"
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Категорії розділу

Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

Кадрове забезпечення навчально-виховного процесу

Протягом всього  періоду формуванню кадрового потенціалу, його професійному та педагогічному зростанню приділялась серйозна увага.

Коледж повністю укомплектований викладацькими кадрами, адміністративно-управлінським персоналом відповідно до  штатного розкладу.

Рівень професійної і педагогічної майстерності оцінює атестація викладачів. У коледжі кожен рік працює атестаційна комісія, яка проводить планові і позачергові атестації.

Напрямками підвищення кваліфікації викладачів та керівного складу були і є:

·        ознайомлення з сучасними технологіями;

·        підвищення кваліфікаційного рівня з питань використання передових технологій навчання;

·        підвищення кваліфікаційного рівня керівного складу з питань організації управління, контролю за навчально-виховним процесом.

Більша частина викладачів коледжу, а саме: викладачі загальноосвітніх, соціальних, економічних дисциплін, бухгалтерського обліку, іноземної мови, правознавчих дисциплін  - активно працює в обласних методичних об’єднаннях.  Це дає їм змогу теж професійно зростати.

Для молодих викладачів у коледжі успішно працює школа молодого викладача.

За високі показники в роботі викладачі коледжу отримали 145 нагород, а саме: 13 грамот  Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, 8 грамот  Одеської обласної державної адміністрації, 35 грамот Управління розвитку споживчого ринку та захисту прав споживачів, 25 грамот Ради директорів ВНЗ І – ІІ рівнів акредитації Одеської області, 54 грамоти управління освіти і науки Одеської обласної держадміністрації, 1 – Почесна відзнака Одеського міського голови «Подяка»,   1 – Почесна відзнака Одеського міського голови «Знак пошани», 8 осіб нагороджені державним  нагрудним знаком «Відмінник освіти України».

У 2008 р. у конкурсі «Викладач - 2008» серед викладачів іноземних мов ВНЗ І-ІІ р.а. Одеської області брала участь викладач коледжу Бочевар А.В., яка стала призером у номінації «Використання комп’ютерних технологій у викладанні іноземних мов».

У 2011 р. брали участь у конкурсі «Викладач – 2011» 2 викладачі коледжу: переможниця конкурсу  викладач Єна Л.М.    нагороджена    дипломом    Ради директорів ВНЗ І – ІІ р.а. Одеської області за перемогу в конкурсі серед викладачів економічних дисциплін та викладач Нуштаєва Т.Г. нагороджена грамотою Ради директорів ВНЗ І – ІІ р.а. за перемогу серед викладачів історії у номінації «За кращу творчу імпровізацію».

Категорія: Мої статті | Додав: Оператор (23.09.2011)
Переглядів: 1432